| RefFLeX a întrebat:

Vreau sa imi iau un Samsung Galaxy S2 de la Vodafone la un abonament de 70lei pe luna.Cat trebuie sa platesc la inceput pentru acest telefon?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Acest telefon NU mai este pe stoc la Vodafone online şi era la abonament de 37 euro ( NU 70 lei )!

Vezi informaţiile la linkul oficial :
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/samsung-i9100-galaxy-s-2

Totuşi, s-ar putea să-l mai găseşti la vreo reprezentanţă locală, dacă îl mai au pe stoc - dar NU va fi la ofertă/reducere pentru abonamentul dorit de tine!

1 răspuns:
| Rutty a răspuns:

Cel mai bine te duci si intrebi un reprezentat Vodafone, care iti poate da mult mai multe detalii decat noi.
Poate afli detalii daca suni un operator cum ar fi la *222, nu sunt sigura, dar ai putea sa incerci.