| break a întrebat:

Vreau sa imi iau un tel si nu stiu care din astea doua sa aleg:Samsung i9082 sau Samsung s2. Primul m-ar interesa ca are ecran mare, ca e dual sim, s2 imi place cum arata ca forma si ca e amoled.Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Http://www.phonearena.com/......,5106,8235

deci Samsung Galaxy Grand 2

| 1Q a răspuns:

Amandoua sunt deja destul de nasoale, eu iti recoamand sa mai strangi bani si sa iei un s4 la mana a doua sau un HTC one de pe un site de anunturi gratuite ca sunt mule oferte si ieftine, dar daca tii neaparat dintre astea doua allege S2

| euAnonim100 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei cel mai bine Galaxy S2, in primul rand are procesorul ultra-bun, dupa cum ai zis si tu, ecran amoled, daca vrei sa redai video-uri, sa te joci si multe altele e foarte foarte bun!
Iar raportul calitate/pret mi se pare bunut!

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| NumeNumescu a răspuns:

Eu as prefera i9082