| melaniaaa2 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon,sa fie mare(nu imi place iphone-ul), problema e ca nu stiu ce telefon sa imi iau. Sugestii?

Răspuns Câştigător
| bibi518 a răspuns:

Amn...ai putea sa iti iei Kazam.Firma asta are multe marimi, ca sa zic asa, uitate la imagini pe google.Am avut o colega care si-a luat telefon Kazam si am vazut ca-i destul de bun si ii si mare, zici ca-i o mini tableta laughing)
Nu stiu daca gasesti in Romania dar incearca, nu stiu eu sigur unde gasesti dar te asigur ca-i un telefon bun asta.

2 răspunsuri:
| MissADEEL a răspuns:

Trebuia sa precizezi si pretul.
Samsung are telefoane cu ecran imens.
Sau Huawei Ascend Mate 7. Insa e scump.

| heyitsteo a răspuns:

Pai la un pret foarte accesibil ar fi Orange Reyo. Este chiar mare. Mai scumpe sunt Sony xperia si Samsung s4, s5, s6.