| Valentin_Catalin_1984 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr Vodafone smart 4 sau smart 4 turbo?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Vodafone Smart 4 turbo, deoarece are 4G.
În rest, modelele au ( aproape ) aceleaşi caracteristici...

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6447&idPhone2=6507

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Zdog a răspuns:

Nu stiu... vrei? Nu noi decidem daca vrei să-ți cumperi sau nu...noi îți dam sfaturi... Învăța sa scrii corect " Vreau să-mi cumpăr? " fara semnul întrebăriiwinking

| Sadic a răspuns:

Eu zic să-ţi iei ce-ţi place, nu cred că există o diferenţă prea mare de aplicaţii şi sistem.

| dDANIELLA a răspuns:

Nici unu laughing ..Mai bine un Iphone 5 Sau S4 sau S5 ..depinde laughing

| DianaSim a răspuns:

Smart 4 Turbo