| graffiti a întrebat:

Vreau sa-mi iau un smartphone, care e mai bun Allview v1 viper 16 GB sau Allview P5 quad sau Acer liquid e3(specificti de ce e mai bun)

Daca stiti un allvoew mai bun sub 850 lei imi spunete PS. Vreau pentru jocuri si fotografi.

Răspuns Câştigător
| ShadoWCrist a răspuns:

Allview este cel mai bun.Are camera mult mai buna si are o alta grafica decat celelalte.

1 răspuns:
| Hania_Serar_1990 a răspuns:

Eu o sa achizitionez in urmatoarele zile un Allview a5 quad cu aproximativ 400-450 nu mai stiu exact pretu dar are procesur cu patru nucleuri de 1, 3 ghz, 512 ram 4gb memorie interna, gpu Mali-400MP, gps, plus o camera de 5mp si una de 0.3 pe fata! pare bun la pretul asta