| leonardmh79 a întrebat:

Vreau sa stiu ce telefon ae aude f tare in casti

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Mda nu te lua dupa toti ca sa iti cumperi HTC cumpara orice telefon cu android fa root si instaleaza viper4android ca dupa nu ai sa poti sa mai asculti muzica in casti de la bassul si claritatea care o sa o aiba

6 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Castile conteaza mult. Eu am ascultat la castile unui Sony Z3 si se auzeau foarte bine si clar. Nu are rost sa cumperi telefon, ia-ti o pereche de casti de calitate.

| Kreefy a răspuns:

Majoritatea telefoanelor sunt la fel, castile sunt cele care fac sa se auda mai tare sau mai incet
In general Samsung si iPhone se aude mai tare

| DrMundo a răspuns:

HTC one m9, se aude supeeer

| cedrea923 a răspuns:

HTC-urile au beats audio. Eu am HTC si se aude super la casti. Cumpara cu incredere un HTC care are beats audio. Funda?

| KNz9898 a răspuns:

Nu conteaza telefonul ci castile foarte mult! Cumpara niste casti beats!

| leonardmh79 explică:

Un Nokia 130 dual sim si o pereche de casti pioneer se-cl711 ce ziceti se va auzi foarte tare, bass si claritate?