| Alex_Chiriac_1980 a întrebat:

Vreau sa stiu daca siteul telefonultau.eu este bun. Daca e de incredere adica sa nu imi aduca alte produse in loc de cel comandat.
Dau funda Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu ai cumpara un telefon direct din magazin?
Nu este mai simplu, usor, si fara pic de risc, sa mergi la magazin si sa-ti alegi acolo?
Comandand de pe internet, este intotdeauna un risc, sa primesti ceva contrafacut, sa primesti ceva stricat sau sa nu primesti deloc.
Mergi cu mama la magazin si alege-ti unul din magazin, este cel mai simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sustin comentariul lui Gretta. Mai simplu direct din magazin decat online si cine stie ce iti trimite. Apoi chinuie-te sa dai la retur, chinuie-te sa iti recuperezi banii.

Eu pana nici in eMAG nu am incredere. Recunosc ca de la eMAG am cumparat doar accesorii. Niciodata telefoane sau tablete. De ce sa ma complic cand am atatea magazine in preajma? Altex, Flanco, MediaGalaxy ( bine... MediaGalaxy si Altex e tot acelasi lucru. )