| Marciuc_Ionel_1996 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu niste pareri sincere despre telefonul Karbonn Titanium Aura9 (memorie disponibila dintre cei 8 Gb.; cum merge la gaming etc) de preferat de la persoane care il si detin.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

E un telefon destul de bun la prețul pe care îl are. Specificațiile sunt foarte bune la acest preț și pe partea de gaming nu e foarte strălucit însă compesează la alte categorii.

2 răspunsuri:
| 6684464 a răspuns:

Da, e bun.
E marca indiana, un fel de Allview.

| Infraverde a răspuns:

Am avut un telefon marca Karbonn si am fost multumita de raportul calitate-pret. Cel pe care il vrei tu are niste specificatii ok si nici nu e scump. Nu stiu cum se comporta cad vine vorba de jocuri, dar daca il vrei special pentru asta, ar trebui sa te uiti la marci consacrate.