| Andreii002 a întrebat:

Vreau sa vand un telefon, faza este ca eu vreau sa scap repede de el, asa ca am decis sa il trimit si in tara, nu numai in Bucuresti sa ma duc sa il dau personal. Asa ca, imi poate spune si mie cineva ce firma de curierat sa aleg? Doresc sa fie mai ieftin transportul si sa fie o firma mai cunoscuta. Cu banii cum fac? Ma duc la sediu la ei sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Doresc sa fie mai ieftin transportul si sa fie o firma mai cunoscuta"

poșta română, cu ramburs

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă vrei să rămâi și fără telefon, și fără bani, tu trimite-l în țară.
Nu vinzi nimic de valoare decât față în față.

| anonimg a răspuns:

Du-l la cel mai apropiat amanet, cu actele aparatului.