| afrodita3333 a întrebat:

Vreu sa trec pe cartela (ma intereseaza in mod special sa am mega destui ) si sunt total paralela.Ce trebuie sa stiu, cum se procedeaza? Toata viata am fost pe abonament

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Dupa ce faci trecerea de la ab pe cartela este un site la Orange care iti configurezi singurica optiuniile.
adica mai putine minute si mai mult net.
http://www.orangeyoung.ro/creeaza-optiune-prepay
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Mergi la operatorul de telefonie mobila cu buletinul titularului si daca nu mai esti in perioada contractuala faci cerere de trecere pe cartela.

O zi buna.

| sebyuser98 a răspuns:

Părerea mea este să nu mai ceri păreri pe tpu.ro despre subiectul acesta. Pur și simplu pleci la un operator Vodafone și îl întrebi cum se procedează.

Mult succes!