| Chiron a întrebat:

Xiaomi Redmi 5 Plus RAM 4 / 64GB sau Asus Zenfone Max Pro ZB602KL RAM 3 / 32GB?

3 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 5 il gasesti super ieftin pe PC Garage.
Detin Redmi 5 si frate-meu Note 5 si trebuie sa recunosc este o clasa peste.
Deci niciunul, mergi pe Redmi Note 5 sau pe A2 care era 800Ron la PC Garage

| Ionut231312 a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/compara/1631242,1772288...

Tu decizi... eu personal aleg Xiaomi datorita faptului ca Xiaomi are componente mai bune( ma refer de durata) decat Asus...

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns:

Asteapta sa lanseze Redmi Note 7, care va fi ~150$. SnapDragon 660, 4gb ram, spate sticla cu gradient, camera 'cica' e de 48mp spate, ecran FullHD+, ~6. 3inch.