| skrtelmrs a întrebat:

21:45 Real Madrid - Manchester City
21:45 Milan - Anderlecht
21:45 Montpellier - Arsenal
voi pentru ce meci a-ti opta sa va uitati..toate's interesante.m'as uita la real-city insa echipa mea de suflet e arsenal straight face.voi ce yiceti?

3 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Real Madrid - Manchester City

| Whatafy a răspuns:

Taranii astia nu puteau transmite meciul Realului, trebuie sa ne uitam pe net la meciuri? Ce nervi am, pentru necunoscatori : http://meciuriliveonline.ro/ recomand acest site, aici gasim surse de live streaming unde putem vedea meciurile online.

Stiu ca e vechi subiectul da cautam date despre real cu manchester si am dat de subiectu asta vechi! sorry de up!

| Iarna3996 a răspuns:

Mai interesant este real-manchester city pentru ca ambele echipe sunt foarte bune si vor da totul pe teren, facand spectacol!winking