| aly333 a întrebat:

A fost un film pe protv si nu mai stiu cum se numeste era ceva de genul testul de simturi sau cam asa ceva, era cu un actor negru.Va rog sa-mi spuneti cum se numeste, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| EyesSad17 a răspuns:

Filmul se numeste Experimentul simturilor

2 răspunsuri:
| Gabyy32 a răspuns:

O comedie cu un doctor si un negru :'faza aia o fost tare cand o femeie a venit la negrul ala si nu i se scula scula si zicea'Wake up, Wake uplaughing)))))

| Catalin_5463 a răspuns:

laughing) stiu filmul.e o comedia ff tare se numeste Senseless