| Mentalist09 a întrebat:

Ați vrea să facem un grup pe whatsapp și să treacă timpul cu tot felul de discuții pe diferite teme?

1 răspuns:
| Yuk11 a răspuns:

Am eu unul:
Https://chat.whatsapp.com/2ycU88VRVK7BxbvoYXpQTT

*Devil's Home*

_REGULAMENTUL GRUPULUI_

1. Fără reclamă la alte grupuri de pe wapp - kick fară discuţii.```

```2.Nu ai voie sa jignesti un membru/admin - suspendare pe durata de o oră (depinde de gravitate)```

```3. Ceartă moderata - în limita bunului simț.```

```4.Nu aveti voie să schimbaţi numele sau fotografia grupupui fără aprobarea unui admin - kick fără discuții```

```5. Minim 11 ani.```

```6 Membrii care văd reclamă sunt rugaţi să dea tag adiminilor.```

```7. Dacă aveţi probleme pe grup contactați un admin.```

```8. Dacă părăsești grupul nu vei fi adaugat înapoi, dar poți folosi link-ul grupului.```

*_Grup activ incontinuu_*

*_Sper să intraţi și să ne distrăm împreună