| KdyL a întrebat:

A MAI LUAT CINEVA TEAPA DE PE OLX? vreau sa imi cumpar ceva si sa-l primesc prin posta si nu stiu daca voi primii teapa

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde peste cine dai. daca un vanzator de pe olx da teapa asta nu inseamna ca toti dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sansele sunt foarte mici..Plus ca poti sa ceri deschiderea coletului la livrare. Daca totusi nu vrea poti sa te risti. Oricum sanse mici sa iei teapa dupa cum am mai spus.Si daca iei teapa ii anunti si faci plangere la politie ai adresa celui care ti l-a trimis etc nu e o problema.Eu zic sa cumperi linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, o sa primesti lucrul comandat. Olx, e un site serios. Si eu am comandat o carte, si am primit-o. Înafara de banii de pe obiect, trebuie sa platesti si transportul.

| Otto2014 a răspuns:

Salut,olx nu devenea asa popular daca dadea tepe.

| biju0104 a răspuns:

NU

| robertrbt a răspuns:

Olx nu da tepe