| xPuffy a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru cei care se uita la serialul Violetta.Cu cine ai vrea sa ramana Violetta? Cu Tomas sau cu Leon? Eu cu Leonlove struck

46 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Si eu tongue
Desi dupa cum decurg lucrurile, 80% sanse ca va sfarsi cu Tomas sad

| Frunziix3 a răspuns:

Si euu! love struck
Il urasc pe Tomas din cap pana in picioare rolling on the floor

| Nerali a răspuns:

Leon e mai dragut cu ea dar intre ei nu se simte scanteia.

| Iubibilăă a răspuns:

Vad ca avem ceva in comun.
O zi frumoasa.

| Diavolcata a răspuns:

Leon.

| Almássy a răspuns:

Nu-mi place violetta.aia nu sunt actori, de pe strada de pe undeva iau

luat.

mda. thomas ala arata ca un socolist plin de cosuri.
len ala parca cine e el.
si fufa aia violetta arata cam ciudat cu fustele alea si merge de parca urca muntele.
mai bine ar sta cu celalalt decat cu socolistu'

| Adelina16 a răspuns (pentru Almássy):

Decat sa ii insulti pe ei. spune cine esti tu sa ii judeci. Ei sunt actori si au muncit mult pentru a ajunge astfel. Si eu aproape ca nici nu inteleg a doua propozitie din ce ai scris. Deci, sincer. daca nu iti place " Violetta ", nu te lua de ei, ok?

| xPuffy explică (pentru Adelina16):

Fiecare avem gusturi diferite si nu i-am insultat dar nu imi place de Tomas si punct.

| Almássy a răspuns (pentru Adelina16):

Nici nu mai stiu ce am scris.
dar, serialul oricum e o porcarie...
adica puteti sa va uitati in continuare la ce drame au aia pentru ca e mai bine sa stai in casa sa te uiti la ceva inutil decat sa faci ceva productiv.
asa'i?

| Jigokunokishi a răspuns:

Eu nu sunt fan dar am vazut cateva apisoade la plictiseala tongue. Parerea Mea e ca s-ar potrivi cu Leon. Yhomas prea usor de manevrat...

| Iubareata22 a răspuns:

Ala Bala, Ala Bala Leon

| AndaDaniela a răspuns:

Leon cu siguranta, Tomas e pampalau!

| AIPS a răspuns:

In sez. 1 am vrut cu Tomas, acum vreau cu Leon
Funda? :*

| Adelina16 a răspuns:

Pai :
1. Vio alege, NU NOI!
2. Cu Tomas, deoarece si fiindca de el se indragosteste prima data, si se vede in ochii lor ca se iubesc, se iubesc sincer si adevarat! Ii ador.
3. Amititi-va cum era Leon inainte de a o cunoaste pe Violetta... Un ingamfat, dar sa nu il insult. care ii zicea lui Tomas ca Ludmila are stapan... Cica " stapan ", acum inteleg : era iubitul ei, dar nu era si " stapanul ei " + era bogat si fitos. Si vroia sa-l ia la bataie pe Tomas.
5. Il alegeti pe Leon pentru ca e mai frumos? Eu nu ma iau dupa asta. Si daca totusi il alegeti pe el, nu spuneti ca Tomas e " pamplau ", in primul si primul rand, Tomas o iubeste cu adevarat pe Vio.
ORICUM, TOMAS NU MAI APARE IN SEZONUL DOI, DECI.;?

| happygirll a răspuns:

Leon is so cute...happy Cu Leon, el e mai dragut, mai bun si se potriveste mai bine cu violetta si la caracter si la infatisare. Leon+Violetta=,

| danadanuzza a răspuns:

Leon

| Francescuta9 a răspuns:

Cu tomas as vrea pentru ca ei se iubesc cu adevarat, chiar daca va pleca eu nu vreau sa fie nici cu diego nici cu leon sunt amandoi urati
! dar cine a vazut episodul 20 sezonul 2 cand diego canta cu vio si violetta s-a impiedicat si s-au sarutat?

| justaweirdgirl45 a răspuns:

Eu nu as vrea sa ramana cu Leon, pentru ca atunci cand Violetta avea mai mare nevoie de el, a parasit-o! Si apoi, cand ea ar fi putut fi cu Thomas, a venit inapoi la ea, doar asa, ca sa o mai aiba inca pe Vio ca optiune! Nici cu Thomas nu mi-ar placea sa ramana, ala e un las! Dar, sincer, eu cred ca ar fi trebuit sa ramana cu Federico! happy

| fanuldinamo a răspuns:

Eu as vrea cu Leon dar pana la urma nu va fi nici cu Leon nici cu Thomas.In sezonul 2 Thomas nu mai apare in locul lui va sosi Diego care se lupta ca si Thomas `pentru. Violetta. Dar Diego castiga pentru ca Leon o paraseste pe Violetta dupa ce ea s-a sarutat cu Diego

| xPuffy explică (pentru fanuldinamo):

Si la final cu cine ramane?

| Cristina_Andreea_1981 a răspuns (pentru xPuffy):

Cred ca va ramane cu leon pentru ca leon si angi afla despre planul lui diego si al ludmilei

| 707 a răspuns:

Cu Leon

| violeta10 a răspuns:

Inainte cu Tomas dar acum cu Leon

| Chis_Alina_Miriam_1997 a răspuns:

Eu as vrea sa fie cu Thomas pentru ca e un baiat bun, de treaba si frumos. Si in primul episod din Violetta Violetta se furiseaza prin casa atunci cand e noros si ploua si Violetta dar si Thomas ajung in acelasi loc. Numai ca Violetta sta intr-o parte din copac iat Thomas sta in cealalta parte si atunci cand Vio vrea sa fuga nu stiu unde se impiedica dar Thomas o vede si o prinde. Dar si in episodul 79 tot asa dar la studio in curtea studiolui ploua si enoros si Violetta vrea sa mearga acasa si se impiedica iar si Thomas o prinde si se saruta. Mie in sezonul 1 nu imi place de Leon pentru ca e: prieten cu Ludmila, rebel, rau si vrea sa o cucereasca pe Violetta doar asa ca sa castige inima ei. Si mai este ceva la Leon dar si la Ludmila ce nu-mi place. DECI. Mie nu-mi place in sezonul 1 de Ludmila si Leon pentru vrea sa ii desparta pe Thomas si Violetta. Ludmila sa fie cu Thomas si Leon cu Violetta. SI pana la urma reusesc. Dar in episodul 60 si ceva Leon vede filmuletul cand Violetta il imbratiseasa pe Thomas. Si Thomas pe Violetta o imbratiseaza. Si pana la urma la finalul sezonului 1 Violetta nu ramane cu nimeni dintre nici unul dintre ei. La sfarsitul sezonului Ludmila se schimba si devine o pe. rsoana mai buna. Si Leon la fel. Thomas dupa ce se gata sezonul pleaca in Spania. Si numai apare nici in sezonul 2 nici in sezonul 3. Am auzit ca in sezonul 2 va aparea alt baiat pe nume Diego care va avea un plan cu Ludmila sa o deie pe Violetta afara de la studio On beat 21. Si in sezonul 3 va aparea un baiat pe nume Alex dar in realitate Clement si o fata pe nume Gery. Alex- Clement va intra la studio fara sa stie tatal lui si aproape, aproape la sfarsitul sezonului 3 afla tatal lui ca s-a inscris la studio. Si Alex- Clement si fata aia Gery o sa aiba un plan ca sa-i desparteasca pe Leon si Violeta Alex- Clement sa fie cu Violetta si Gry cu Leon dar n-o sa reuseasca deloc. Numai pe aproape la mijlocul sezonului 3. Atata doar stiu. Te voi mai anunta eu daca voi stii ceva. Despre Violetta.

| Larisa_Rotar_1995 a răspuns:

Buna. Eu m-am uitat la primul sezon si acum sunt la al doilea. In primul nu ramane cu nimeni, iar Tomas pleaca. In al doilea sezon ea si Leon inca nu sunt impreuna desi se iubesc enorm de mult, deoarece apare un alt baiat pe nume Diego care e destul de urat. Mai departe nu stiu nici eu asa ca si eu astept cu sufletul la gura.

| Greco a răspuns:

Cu Leon

| Arixandra a răspuns:

Tomas

| boss1234567 a răspuns:

Greu de zis.ȘI pentru Leon si pentru Tomas Violeta simte ceva.Eu cred ca rămâne cu Tomas pana la urma.

| Carmina1 a răspuns:

Cu Tomas!

| LoveVioletta a răspuns:

Cu tomas va ramane.Nu trebuie sa fiu sigura pentru ca am vazut finalul sezonului 1.

| n1c0leta a răspuns:

Tomas e mai fain decit ingimfatul ala de Leon.I♥Tomi

| yonnella a răspuns:

Nu va ramane cu nimeni nici cu Tomas nici cu Leon desi as vrea sa ramana cu Leon.

| andreeadeeaunicutssa a răspuns:

Leon oricum tomas va pleca asa ca. leon♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

| RobertaStefanya a răspuns:

In serial v-a ramane cu niciunul...dar eu as vrea sa ramana cu tomas pentru ca ei se iubesc cu adevarat

| FloricelePeCâmpii a răspuns:

Eu aş vrea să rămână cu Tomas. Pentru că este mult mai de treabă. Leon vede doar frumuseţea exterioară a Violettei. Nu şi cea interioară. Leon ar vrea să fie cu Violetta doar de ochii lumii, findcă cică "se potrivesc". Părerea mea este că Violetta ar trebui să rămână cu Tomas.