| nikolettta a întrebat:

Acum cateva zile am primit un sms de la Vodafone sa trimit gratuit Da pentru nu stiu ce premiu.Am trimis si dupa zicea sa mai trimit din nou pentru inca o sansa.Nu am mai trimis si nu vreau sa mai am de-a face cu acest consurs dar tot imi trimit sms-uri. E foarte enervant. Ce as putea face sa scap de aceste mesaje? Multumesc si fundita.

3 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

O perioada o sa te streseze, dar nu le mai raspunde la mesaje, asa o scapi de ei.Sau daca nu suna la serviciul clienti si spune-le sa nu iti mai trimita mesaje.

| rousz a răspuns:

Mda vodafonul asta laughinglaughing vei scapa de ei, mai greu dar scapihee heesucces oricum ignorai

| Bianca4926 a răspuns:

Eu le-am dat sms la 1229 la optiunea stop si gata, te lasa in pace