| TheDaughter a întrebat:

Ajutor membri TPU! As vrea sa gasesc urmatoarele carti in format electronic, traduse in romana si sa le pot downloada. Va rog sa-mi dati cateva site-uri exacte. Cartile sunt:
1) "The clearing"--- Heather Davis
2) "Twenty Boy Summer"---Sarah Ockler
3)"The forbidden room"---Sarah Wray
4)"Invocarea"---Kelley Amstrong
5) "Academia vampirilor 1"---Richelle Mead
6) "Academia vampirilor 2"---Richelle Mead
7) "Academia vampirilor 3"---Richelle Mead
8) "Academia vampirilor 4"---Richelle Mead

Celui care-mi ofera cele mai multe carti electronice primeste 1 fundita acum, iar daca va mai raspunde si la celelalte intrebari ale mele va mai primi inca doua fundite. Multumesc tuturor celor care se vor implica in asta. happy

1 răspuns:
| HaiHui4Ever a răspuns:

Poti cauta carti electronice pe www.carti-electronice.eu - tot ce aveai de facut era sa cauti pe google - sunt mii de site-uri