| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a întrebat:

All va rog sa ma ajutati in spania la un prieten am jucat un joc gen aventura super tare pentru pc era cu un caine te bateai cu aia cine ma poate ajuta sa imi zica cum se numeste sau sa imi zica alte exemple?

2 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Cred ca tereferi la Metin2, acolo trebuie sa omori animale. Se joaca on-line, dar necesita instalat. Sunt foarte multe servere, da-i cautare pe net la Metin 2 si-ti alegi un server care-ti place happy
Ceva asemanator e 4Story

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα explică:

Nu nu ma refer la metin2 era gen aventura jocu trebuia sa salvezi alti caini etc. ceva gen Bolt daca ai jucat