| Gafar_Merdan_1968 a întrebat:

Am 10 ani.Nu stapanesc bine bicicleta cu 2 roti.Ies cu o prietena la 18-30.Ce imi sugerati sa fac pana atunci? Sunt plictisita.

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Îmi amintesc că și eu am învățat destul de greluț să merg pe bicicletă, în sensul că am exersat foarte mult, am căzut de nu știu câte ori dar până la urmă m-am obișnuit să îmi țin echilibrul. Mersul pe bicicletă e ca și înotul, odată ce ai învățat nu mai uiți niciodată. Ai nevoie doar de multă răbdare și antrenament.
Dacă ieși după amiază cu prietena ta, ai putea până atunci să te uiți la un film, să asculți muzică, să te uiți la TV etc. Găsești tu ceva de făcut. Poți să mai vorbești la telefon cu cineva, să stai pe diverse site-uri de socializare.

O zi plăcută!

| Andrey12 a răspuns:

Joaca multe jocuri, eu asa fac vara asta. Sau plimba-te prin oras, si asta e o solutie.

| GRatZYucA2001 a răspuns:

Buna.Te inteleg.Stiu cum e! Simplu.Fa si tu ceva creativ.Citeste o carte, deseneaza, scrie o compunere sau deschide laptopul si intra pe retele de socializare, vorbeste pe whapp.Ok?