| scx a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa imi cumpar un moto cross...Asa de relaxarre in weekend. Ce motor ar fi potrivit pentru mine? de 125 ar fi prea mare? Gasesc pana in 400 de euro bun?

1 răspuns:
| Teo026 a răspuns:

Salut, am avut acum 2 ani Aprilia RS 50, iar acum am un Aprilia Gulliver. Ce pot sa spun, mult, mult mai confortabil Gulliver-ul, mai usor de condus, piese mai ieftine. La 400 de euro gasesti doar chinezarii sau daca nu sunt chinezarii sunt forjate/fara acte. Am 17 ani, personal ti-as recomanda un scuter. La 400 de euro gasesti scuter bun, iar pentru weekend e perfect. Succes!