| HellGirl4EverInHell a întrebat:

Am cont pe desenatori.ro insa nu ma mai pot loga! ce alte site-uri pentru desenat mai stiti? in romana daca se poate! va rog!
PS:pe desenatori.ro sunt Love Angels!

Răspuns Câştigător
| Casandra a răspuns:

Www.drawingnow.com

2 răspunsuri:
| Dior a răspuns:

Se sti ca se deseneaza foarte greu pe calculator.iti recomand se iei o hartie, un creion de conturat, creioane colorate si laptopul in fata ca sa copi o imagine sau poti sa copi o imagine dintr-o revista.mult succes la asta, sper sa te distrezi!

| HellGirl4EverInHell explică:

laughingmersi pynk girl am strans 200 de desene pe hartie dumnezeule fara gluma! dar vreau sa desenez pe calculator luni imi vine o tablita grafica deci ar fi cam ca pe hartie dar tot imi trebuie site!