| LolitaFlowers a întrebat:

Am doua intrebari : Ce pot face cu prietena mea cea mai buna in casa si afara, iar 2 : As vrea sa fac ceva creativ in vacanta, si usor, adica nu ceva de genul : Excursii. si. tot restul.

3 răspunsuri:
| patriciabianca39 a răspuns:

Ati putea sa faceti maraton de filme cu multa mancare.

| claudia511 a răspuns:

Hmmm, in casa ati putea gati, e funny, iar afara sa va luati o punga de seminte si sa va plimbati intr-un loc frumos si linistit, sa vedeti apusul. Sa mergeti la mare sau pe munte.

| LexuDeea a răspuns:

Va plimbati pe alee, in parc. Invit-o la tine acasa, faceti desene impreuna, mergeti in oras, invit-o la cina impreuna cu familia ta.