| DanyXhell a întrebat:

Am fost la niste prieteni si le-am reinstalat windowsul. Problema este ca nu au cd cu driverele de sunet si de display.
Cum as putea sa iau fix driverele de sunet si de display care sunt pentru pc lor!?

Răspuns Câştigător
| zNCrys a răspuns:

Intri in Run scrii dxdiag si o sa iti apara o chestie cu componentele pc'ului. Iei modelul de acolo cauti pe net si instalezi.
Bafta!

1 răspuns:
| Luci009 a răspuns:

E laptop,e oarecum mai nou? daca da nu prea se mai gasesc, instaleazale window 7, le are incluse, de fapt daca au acces la internet te pot ajuta eu, lasi un privat si iti raspund in 1 ora,
fundita?