| Winterx2 a întrebat:

AM NEVOIE DE AJUTOR!
Care imi poate da niste replici pentru agatat baieti?
Stiu ca suna nebunesc dar asa este.
Funda!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Raraa a răspuns:

Nu sunt cea mai draguta fata de aici, dar sunt singura care discuta cu tine. (Din pacate)

Ce mai astepti? Agata-ma! (Ma scuzi dar mi-am uitat undita acasa)

O sa ma saruti, sau trebuie sa mint in jurnal? (Minte-ma, minte-ma frumos)

Nu stiam ca exista Fat-Frumos… (Nici eu)

Stiu sa gatesc, sa fac curat, sa am grija de copii si o sa ma si angajez. (Felicitari)

Perimite-mi sa ma prezint… Sunt noua ta prietena. (Sa mori tu?)

Vino cu mine, trebuie sa te arat si prietenelor mele. (De ce?). Scuza-mă ai un ceas, pentru ca vreau sa știu exact ora cand m-am îndrăgostit de tine(Nu mersi).