| papuciirupti a întrebat:

Am nevoie urgent de o comedie buna, sa rad cu sete si daca se poate sa fei romaneasca, daca nu se poate merge si subtitrata laughing)

8 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Bad Santa 2

| J0B0MAT a răspuns:

How to lose a guy in 10 days

| aCek1ng a răspuns:

A haunted house 1 si A haunted house 2 + Fifty shades of black.
Toate cu acelasi actor, foarte bune. Primele 2 sunt gen parodii la mai multe filme horror.

| Socea_Rares_1990 a răspuns:

Youtube,Zappy TV.

| papuciirupti explică (pentru Socea_Rares_1990):

Iti multumesc omule, m-ai desteptat. ce fain este Youtube-ul, mama, cand stateam pe Youtube te jucai cu put* in nisip.
pe viitor si in viata fi si tu mai atent, am intrebat de filme/filmulete nu de gogosi reci cu peste laughing

| Mayre a răspuns:

American Pie
Euro trip
Norbit
Scary Movie

| Alex77777778 a răspuns:

Mea marin miliardar