| YumiSukinanda a întrebat:

Am o buba pe limba, cum scap de ea,, URGENTT!

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Glicerina boraxata de la TIS este cel mai bun remediu pentru problema ta.
Insanatosire grabnica.
In 2-3 zile iti va trece.

| annabountii99 a răspuns:

Sau...daca e inchisa farmacia poti sa faci gargara cu bicarbonat amestecat cu apa fiarta si racita happy e cam scarbos dar functioneaza! FUNDA? happy

| ale2000mi a răspuns:

In primul rand nu este o buba ci o afta, si in al doilea rand ca sa iti treaca mai repede exista la farmacie in sticlute mai mici, o solutie, da nu mai stiu cum se chema, oricum du-te la farmacie si cere ceva ce te va ajuta...

| AleX14_1626 a răspuns:

Glicerina. asa se numeste sticluta aia mica, astept funda

| maryb a răspuns:

Sau mai bine te duci la medicul de familie si o sa iti spuna sigur ce sa iei.winking