| Ralux a întrebat:

.. de ce nu mai arata prietenii pe care ii avem la profilul nostru?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Sunt în dreapta, sub voturi. Îi găseşti tu, te pricepi.winking

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Mie una imi arata...probabil ai facut tu ceva pe la profil sa nu. ti mai apara prietenii, daca nu se rezolva contacteaz. o pe Raluca, daca nu stii cum s. o contactezi, in partea dreapta sus scrie Contact dai acolo si vorbesti cu ea sa sa. ti spuna ce se intamplahappy
Sau probabil nu ai tu nici un prieten si de aia nu. ti aparawinking

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt in dreapta sub voturi.

| User a răspuns:

Ii arata, da' is in partea dreapta [sub "voturi"], nu in stanga cum erau inainte...

| Jolie_6609 a răspuns:

Daca te uiti in pagina ta de profil in dreapta ai sa vezi o lista cu toti prietenii tai happy.