| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:la cinema city trebe neaparat sa fac rezervare sau imi pot lua bilet de acolo?

Răspuns Câştigător
| Am3thyst a răspuns:

Nu. Îți poți lua biletul de acolo, dar dacă vrei să îți alegi locul în cinema înainte, îți poți face programare.

1 răspuns:
| Stefxn a răspuns:

Daca e vreo premiera sau ceva de genul asta, toata lumea isi face rezervare si cand ajungi acolo, de n-ai, apai n-ai nici loc liber ramas. Cat despre rezervare in sine poate te intereseaza ca poti pune ca te cheama Gigi Becali si numerul tau de telefon e 0755555555, cand ajungi acolo (cu 20-30 minute inainte ca sa o poti ridica, de nu se anuleaza) spui numele care l-ai trecut in rezervare si filmul si ora la care ai rezervat. Vizionare placuta happy