| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de FB.eu as vrea sa imi fac cont, dar nu stiu ce nume sa abordez.adica nu vreau numele familie+prenume(banal). vreau ceva mai special.na,cum ar fi, "DiDi xx". ce parere aveti de el? desi pseudonimul asta imi place f mult, sunt dispusa sa ascult si alte opinii si sugestiibatting eyelashes am nevoie chiar acum! adica o idee tot are omul! ceva legat de numele diana sa fiebatting eyelashes sau didi, didee, dyanna.deedi.mai multe variante.asteeept :X

2 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Scumpa mea fb e o retea de socializare serioasa, nu e ca hi5

| angelmiki a răspuns:

Di@n@