| SooJin a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au urmarit Bleach:
am vazut recent un filmulet pe youtube in care Rukia arata foarte straniu si nimeni nu isi aducea aminte de Ichigo.Mai arata si o lupta dintre Rukia si Ichigo, in care ea avea o coasa si arata de-a dreptul infiorator.Am auzit in anime si despre fata aceea Hisana,mai exact cine e?
Secventele astea fac parte din Seria TV,dintr-un film sau OVA? Va rog lamuriti-ma, dar nu imi dati multe detalii pentru ca vreau sa raman in suspans laughing Funda happy

1 răspuns:
| ShadowVero13 a răspuns:

Este din filmul Fade To Black. Sper ca te-am ajutat!