| UnNimeni_8193 a întrebat:

Am o problema cu Firefox. cand il deschid (dureaza mai mult de ca obicei pana se deschide pagina) si mi se duce pe google si de aici nu mai pot face nimic nu pot sa apas pe nimic si nu pot sa scriu nimic la search para e inghetat ecranu si daca incerc sa apas pe ceva scrie "not responding" si trebuie sa il inchid. L-am reinstalat dar e la fel ca inainte acum am intrat de pe internet explorel da e de rahat. am intrat in task manager am inchis procesul dupa care am incercat din nou...la fel. aveti vreo idee asupra cauzei? va rog sa ma ajutati big grin

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Poate ai avut si prea multe suplimente/toolbaruri! Dupa ce il dezinstalezi,sterge'i si cheia din regstri, asta sa nu revina la aunumite setari anterioare! Cel mai bine foloseste glary utilities sau tuneup utilities pentru optimizare, iar daca ai windows 7 dai run as administartor.

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Da-l jos, si te sfatuiesc sa folosesti chrome de la google

| Attomm98 a răspuns:

Vrei sfatul meu? Google Chrome e cel mai sigur! BAFTA

| DeathDealer a răspuns:

Vezi sa nu fie varianta beta. incearca firefox v3.6 ro e foarte buna si nu da erori. bafta! sper ca ti-am fost de folos

| SGFlorinel a răspuns:

Ai probleme cu cerintele de sistem. ai ultima versiune? fiecare versiune vine cu diferite cerinte de sistem pentru a rula. gasesti aici diverse programe : http://www.games-hd.com/category/programs/

| hellchild a răspuns:

Ia Google chrome http://www.google.de/chrome/?hl=ro.E mult mai bun se deschide imediat, are mult mai multe optiuni.E superior firefox.Sau daca tii asa de mult la firefox... reinstaleaza-l.