| balintsebastian a întrebat:

Am o problema:Imi merge foarte bine red alert 2 dar cand il upgradez cu yuri's revenge nu merge nici unul, imi apare eroare.Cine ma poate ajuta? FUNDA!(am cerinte de sistem mai mari decat ale jocului)

2 răspunsuri:
| xgamerz a răspuns:

Sefu` iti poti descarca RA2+YR gata instalate amandoua de pe NET...
http://ssdd.3x.ro/play/ra.html

| victor_9967 a răspuns:

Eu te pot ajuta.Trebuie sa iti modifici windous la control panel sau ca ai o problema la joc cum ar veni nu e varianta originala. Daca vrei mai multe informatii adresa mea de mess e bmv.viki@yahoo.com bafta la joc in continuare ceao!