| CosminaCosmmii a întrebat:

Am o un complex foarte mare. Am nasul mare si as vrea sa nu se observe in poze. Spuneti-mi si mie cum sa stau in poze sa para mai mic happy Fundaaa!

3 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Umm...sincer e buna intrebarea.Insa nu ar trebui sa te simti complexata, adica intr-un final din cauza complexului ai toate sansele sa ajungi la doctor sa te operi.Incearca diverse cadre, si na, poti sa ajutezi prin intermediul telefonului imaginea dupa bunul plac ca sa nu te mai simti complexata.Insa nu ai de ce.Toti avem defectele noastre, nimeni nu e perfect! O zi faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozezi cu nasul direct spre obiectiv.Si cat mai la distanta. daca tii un pic capul inclinat in stanaga sau dreapta, nasul iese in evidenta.Pana la urma cine te iubeste, te accepta asa cum esti.Restul sa rada dac vor, nu ii baga in seama.Au si ei defecte poate mai mari catine dar nu le vad din cauza nasului.laughing

| Alaskax3 a răspuns:

Nu trebuie sa fi complexata de chestia asta. Sunt de parere ca imperfectiunile te fac sa fi mai perfecta. Suntem toate frumoase indiferent de marimea ochilor, nasului, buzelor. Nu trebuie sa stai intr-o anumita pozitie intr-o poza, trebuie sa te obisnuiesti cu faptul ca fiecare suntem complexati de ceva legat de organismul nostru, dar trebuie sa acceptam, uneori chestiile astea ne definesc. Doar iubeste te si respecta te asa cum esti. have a nice day