| LoveRed a întrebat:

Am ochii verzi. Ce culori merg ca sa imi scoata ochii in evidenta?

Răspuns Câştigător
| Rockărița a răspuns:

Culori deschise.

7 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Machiaj fard mov stiu ca scoate in evidebta foarte bine ochii verzi

| ArtisticWorld a răspuns:

Un mov, lila, nuante legate de mov. Sper ca te-am ajutat.

| Gabiii a răspuns:

Cele mai potrivite pentru punerea in evidenta a ochilor verzi sunt tonurile calde de maro roscat, bej-sidef, auriu, verde si roz.

http://www.divahair.ro/......chii_verzi

http://gabytza-rozz.blogspot.com/......verzi.html

| Dema a răspuns:

Sunt de acord cu sTeLuTzAMuLtIcOlOrA, dar vreau s-a mai adaog ca ti-ar mai evidentia ochii si culori inchise (deoarece ei sunt deschisi) de ex. negru etc.

| Visatoarea a răspuns:

Hmm...albastru,alb,roz,rosu eventual chiar si verde!

| Adelee a răspuns:

Iti recomand un jad foarte pronuntat si nuante naturale. Daca iti place sa sochezi ar merge foarte bine cu un turcoaz aprins.
Si eu am ochii verzi iar aceste culori ii scot foarte frumos in evidenta.BAFTA!

| Fabulous a răspuns:

Albastru