Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2864774intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
1 Mar
SATI 368.119AFISARI
191.507VIZITE
166.740V. UNICI

Am parul cret si vreau sa il indrept dar nu cu placa pentru ca mil ard. stii vreo solutie?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Exista balsam pentu indreptat parul' si functioneaza am incercat si eu, gasesti la hipermaket.

• 9 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Sampon Nivea Straight and Easy
  • a răspuns:
    Decat sa te flocaiesti atat cu peria si cu feonu
    mai bine cu placa happy

placa o poti scoate din cap. dar peria daca nu esti atenta iti poate ramane in cap si o sa trebuiasca sa te tunzi

poti folosi un balsam sau o masca de par pentru par deteriorat
    nu-ti face probleme

placa=cea mai buna solutie
  • a răspuns:
    Exista solutii care se folosesc la coafor pentru a indrepta parul cret si daca nu vrei placa sunt uscatoare de par care fac acelasi lucru
    http://www.marketonline.ro/uscatoare-de-par/uscator-de-par-rowenta-lissima-clip-and-press
    http://www.yuko-usa.com/
  • a răspuns:
    Exista creme pentru indreptat parul, dar nu se gasesc in comert si se comercializeaza doar in marile saloane de coafura. Exista o crema pe baza de silicon de la Natural Formula si o alta de la Amarillys.In strainatate se poate gasi mai usor.
    Succes!
  • a răspuns:
    Parul cret nu se intinde din placa ci dintr-o perie rotunda. La inceput s-ar putea sa fie nevoie sa te faca altcineva, pana te obisnuiesti.
  • Raspuns anonim:
    Unele dintre aceste raspunsuri nu sunt deloc folositoarea dar altele da.Multumesc.
  • Raspuns anonim:
    Si eu am parul cret dar am incercat sa mi mi l indrept cu placa apoi cu fixativ cea mai buna solutie parerea mea
  • Raspuns anonim:
    Ce asa dfxgdfcsdggggggggggggggggggggggggggg
  • Raspuns anonim:
    Hey si eu am aceeasi problema