| iulia_4374 a întrebat:

Am parul cret si vreau sa il indrept dar nu cu placa pentru ca mil ard. stii vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| TheToxicNightmare a răspuns:

Exista balsam pentu indreptat parul' si functioneaza am incercat si eu, gasesti la hipermaket.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista solutii care se folosesc la coafor pentru a indrepta parul cret si daca nu vrei placa sunt uscatoare de par care fac acelasi lucru
http://www.marketonline.ro/......-and-press
http://www.yuko-usa.com/

| lost.in.rain a răspuns:

Exista creme pentru indreptat parul, dar nu se gasesc in comert si se comercializeaza doar in marile saloane de coafura. Exista o crema pe baza de silicon de la Natural Formula si o alta de la Amarillys.In strainatate se poate gasi mai usor.
Succes!

| Irina a răspuns:

Parul cret nu se intinde din placa ci dintr-o perie rotunda. La inceput s-ar putea sa fie nevoie sa te faca altcineva, pana te obisnuiesti.

| miauu a răspuns:

Decat sa te flocaiesti atat cu peria si cu feonu
mai bine cu placa happy

placa o poti scoate din cap. dar peria daca nu esti atenta iti poate ramane in cap si o sa trebuiasca sa te tunzi

poti folosi un balsam sau o masca de par pentru par deteriorat
nu-ti face probleme

placa=cea mai buna solutie

| Bishop a răspuns:

Sampon Nivea Straight and Easy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele dintre aceste raspunsuri nu sunt deloc folositoarea dar altele da.Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am parul cret dar am incercat sa mi mi l indrept cu placa apoi cu fixativ cea mai buna solutie parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce asa dfxgdfcsdggggggggggggggggggggggggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey si eu am aceeasi problema