| Cris9933 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Facebook pentru cei care se pricep foarte bine la noile setari ale facebook-ului actual. In primul rand va dau un scurt articol ca sa va lamuriti ce vreau sa aflu de fapt, acesta este articolul >-- http://www.itplay.ro/......k-214.html
Deci pe scurt vreau ca toata lumea, din lista mea de prieteni, sa imi poate vedea o postare (poza, status, etc) nu numai cei cu care interactionez frecvent, sa apara postarile mele la new feeds-ul tuturor. Deci daca ma poate ajuta cineva sa efectuez aceasta setare la facebook-ul din prezent. Funda si tot ce vreti voi dau celor care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la postare si in dreapta la optiuni o dai sa fie in evidenta. Oricum toata lumea nu o baga in seama pentru ca e nepasatoare.

| Jipa95 a răspuns:

Vrei ca toate persoanele de pe planeta asta sa-ti vada postarea respectiva? Pune-o public. Oricum postarea ta apare in news feed-ul tuturor prietenilor tai atunci cand postezi, deci exclus ca nu vede toti postarea respectiva.