| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu Windows 7 Ultimate de 64-bits si cand descarc un client de metin2 ca sa ma joc, intru in Metin2. exe si ii dau pe butonul verde si mi se inchide automat sad cei care au un client bun pentru servere prin mc fara hamachi si le merg pe windows 7 fara sa li se inchida jocu, va rog mi-l puteti da si mie sau sa rezolv problema asta happy multumesc mult si dau fundita celui care stie cum sa rezolv aceasta problema!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall am eu metin2 fun si ro simi merge u ai windosuu nu prea bun au am windos x7 este cel mai bun asa mi-a zis un baiat care e ste cu calculatoarele intai trebuie sati schimbi windosul si dupa aia o sati mearga cu plzcere stefan

2 răspunsuri:
| De1TA a răspuns:

Dar imi poti da un server de metin2 care sa fie fara hamachi gm-mode? sa fie prin mc dar sa nu mi se inchida jocu cand intru in el sad tu ai windows 7?

| Alexander2010 a răspuns:

Incearca light mt2 RO