| Cristian2003 a întrebat:

Am vazut ca pe Minecraft Andy(Lectira de la a la z) ca a facut la breasla minerilor o casa moderna ca cea pe care eu inca o constriiesc si el a pus geamuri albastre si negre.dar eu la a mea nu am pus decat negre.Credeti ca ar trebui sa pun geamurile ca si el si ca si casa dupa care a facut-o pe a lui?
P.S.As vrea sa-mi raspunda cei care au vazut episoadele cu casa sau cei ce stiu despre ce casa este vorba

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Nu, n-o face ca si el. Eventual ii poti adauga noi detalii concepute de tine.