| rafy a întrebat:

Am windows 7 si nu merge revolt cum sa fac sa mearga da err asta:can't flip display buffers mersi anticipat

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Incearca sa-l rulezi in "Compatibility Mode Windows Xp"
Click dreapta pe executabil, la Proprietati.
Numai bine, Shinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge aceasta metoda cu Compatibility Mode Windows Xp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1- Install the re-volt patch 1. 207
2- Copy the entire content to your re-volt folder (my one is c:\revolt).
3- Create a shortcut to the revolt executable.
4- Insert "-sli" on the "destination" line.
5- Click the compatibility tab and select "windows 98".
6- Select "run as administrator"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, da hai sa incercam sa cautam un raspuns pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click-dreapta pe shortcut-ul de pe Desktop (daca n-ai fa unul), alege Properties. In tab-ul "Shortcut" (cel care apare default), unde scrie "Target" mai pune un spatiu la urma si apoi -sli. Apoi lanseaza jocul din shortcut-ul astfel modificat. NU E NEVOIE DE compatibility mode. Daca tot nu merge cauta pe net si patch-ul 1. 1, si-ar trebui sa mearga.