| godzila007 a întrebat:

Are cineva filmarea/poza cu decapitarea jurnalistului americani, dar necenzurate!

5 răspunsuri:
| AcelasiOm12 a răspuns:

Da stiu eu dar nu stiu daca am sa postez aici deoarece e un site public, multi copii si....imagini care nu sunt pentru oricine.

| DAnc3 a răspuns:

Nu exista necenzurat, deoarece in clipul complet decapitarea este cenzurata de catre cei care au facut filmarea, oricum este fake din mai multe motive.

| godzila007 explică (pentru DAnc3):

Îmi spui te rog motivele!

| DAnc3 a răspuns (pentru godzila007):

Ei bine poti cauta pe youtube, si uite un exemplu, am vazut poza in care "capul" ii era pus pe spate si se vede clar ca acel cap e din silicon.