| Cristian2003 a întrebat:

Are cineva un porcusor de guinea de vanzare?

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Caută anunţuri pe Internet, pe tocmai.ro sau pe okazii.ro şi dacă nu găseşti, poţi merge să cumperi unul de la magazinul de animale. PS - Este o alegere bună. E un animăluţ simpatic care nu necesită îngrijire specială.

Pa-pa.

| Cristian2003 explică:

Dar niste iepuri de vanzare are cineva?

| titizoorr a răspuns:

Am eu unu are 3 saptamani dar te avertizez trebuie sa ai foarte mare grija de el! si daca e foamne tipa pana te surjeste si daca nu il speli miroase fff urat costa 40
lei

| Punct_Pauly_1970 a răspuns:

Buna!

Eu am 3, m-am saturat de ei! :) :P Trebuie sa ai mare grija de ei! I-am cumparat de la magazinul de animale cu 40 de lei si ii vand cu 30! (Fiecare)
Poti lua si de pe internet: Http://mercador.ro/oferte/?q=porcusor+de+guinea