| rr12 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum se poate schimba poza de profil (facebook) fara sa ii dau crop, adica sa se pastreze exact cum am uploadat-o in alt album decat cel de la profile pictures si sa se pastreze si like-urile si commenturile eventual. am vazut ca la multi merge si sunt curioasa.

1 răspuns:
| raduqu a răspuns:

Duci sageata pe imaginea de profil curenta si dai "editeaza fotografia de profil" si iti apare acolo : fa o poza, incarca foto etc. si dai pe una dintre ele daca vrei sa dai una deja postata pe facebookul tau dai pe alege dintre fotografii si iti apar acolo niste fotografii daca nu vrei din alea in coltul drep sus al chenarului in care sunt pozele apare ceva de genu vizualizeaza albume acolo iti alegi un album si alegi fotografia din el pe care o vrei!