| NarcisTheBestForever a întrebat:

As vrea si eu un server metin 2 pvp si/sau pvm (daca este pvm sa aiba lvl maxim mai mare gen:255) (daca este pvp sa iti dea lvl mare la inceput si bani multi) sa fie fara hamachi. Uni vor zice sa sunt prea exigent dar nu are nimicbig grin.Ms anticipat

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca http://www.advance2metin.com/ poate iti va placea.

| Shann a răspuns:

Ii destul de fain MondialMt2 Astasia-Ultra fun dar deocamdata merge numai Melei-Fun incearcawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinasty mt2

| NarcisTheBestForever explică:

Pe mondial m-am jucat am 126 si nu mai am chef de el iar pe ultra fun este cateodata inchis mai astept raspunsuri

| mynu16 a răspuns:

Intrati pe cel mai bun sv de metin2 ratele la 500% site:5.202.18.194