| alex2003 a întrebat:

Asi vrea sa imi iau un ps4. Am auzitca are la controler un ecran mic de pe care poti vedea jocul sau ceva de genu, dar stiu ca inca nu toate jocurile de pe ps3 au aparut pe ps4. Technologia este clara ca la ps4 este de o mie de ori mai buna decat la ps3 si controlerul si alte accesori sunt mai tari. Dar (INPORTANT) jocurile sunt la fel in sens ca nu s-au schimbat misiunile sau sunt diferite?
Deci ce sa imi iau, ps3 sau ps4?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

PS4 e mai performant decat PS3, depaseste inclusiv capacitatiile unui PC la ce prestatii au romanasii nostri (stii bani mai cu q cu vai) si piesele cam la nivel mediu, e obviu ca PS4 face cat toate PC din Romania, cu exceptia celor care au bani sa aiba un calculator de ultima generatie. Dar si asa tot e la acelasi nivel de grafic si minuni din astea. Ecranul de la controler e tactil si il apesi sau mergi cu degetul pe el cand e nevoie in anumite jocuri. La GTA V poti schimba anumite arme prin acea optiune

https://www.youtube.com/watch?v=mzHTUpe_b0Q

Recomand gta v pe 17 noiembrie 2014 sa til iei

| alex2003 explică (pentru mgtow):

Sunt de acord cu tine.

| mgtow a răspuns (pentru alex2003):

Https://www.youtube.com/watch?v=E6k7GWidOZ4 azi rockstar scoate un nou gameplay de ps4 fi precaut