| Pikachoo->Ana a întrebat:

Astazi a fost um film pe Protv
Cred ca s-a terminat pe la 3-4, daca nu ma insel
Si am prins de la jumatate filmul
Era vorba de o fata care era actrita si bause si ajunsese la dezalcolizare
Si a plecat din oras, s-a indragostit de un baiat, dupa presa a aflat de ea, o urmarea peste tot...etc
Vreau sa stiu cum se numeste filmul si actrita care a jucat in rolul principal
Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| kidda97 a răspuns:

Confesiunile unei actrite de la Hollywood ( Se numeste filmul)
Morgan Carter, o actrita adolescenta de la Hollywood, duce o viata guvernata de tot felul de excese si de dependenta de alcool. Dupa ce se prabuseste in fata unui club de noapte, mama ei o trimite sa traiasca sub anonimat alaturi de matusa ei, Trudy, in Indiana.
Ea isi ia un nou nume, Claudia, si nu are nici o problema sa se "piarda" printre ceilalti tineri, care, in mod evident, nu au televizor si nici nu citesc reviste, de vreme ce nu o recunosc. Cu o infatisare nou nouta, dar cu un buget serios afectat, Morgan se inscrie la liceul din localitate, unde, pentru inceput, nu pare sa se integreze de nici o culoare.

Asta pana cand se imprieteneste cu Eli, un tip foarte dragut, care ii face cunostinta cu sora sa, Emily, si cu prietenii acesteia. Atunci cand Emily o invita pe Morgan sa ramana la ea peste noapte, Debbie, care il place pe Eli, ii spune sa stea cat mai departe de acesta. Ramane de vazut daca sentimentele ei pentru Eli vor fi mai puternice decat amenintarile rivalei sale. happy

3 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Si eu am vazut tot de pe la jumatate filmul. dar stiu cum se numeste: Confesiunile unei actrite de la Hollywood, iar actrita este Joanna 'JoJo' Levesque.
Iar daca vrei sa vezi filmul il da reluare duminica la 01. 15

| AAAA31 a răspuns:

True Confessions of a Hollywood Starlet se numeste filmul pe actrita o cheama JoJo (cantareata) pe numele ei adevarat Joanna Levesque

| lollipop_6643 a răspuns:

Filmul se numeste "confesiunile unei actrite de la hollywood"
iar actrita din rolul principal este Morgan Carter (nume film)
mai multe gasesti aici tongue
funda?