| Ichigo523 a întrebat:

Ati luat flori de ieri? Cu cat si Ce fel de Flori big grin?

Răspuns Câştigător
| Tsunade99 a răspuns:

Eu am luat un buchet cu 3 trandafiri roz cu niste nu stiu ce frunze mai ciudate si 3 flori albe...sad a costat 25 ron...cam scump

6 răspunsuri:
| MadaTeIntreaba a răspuns:

Eu am lut trandafiri albi si au costat 10 lei

| BallerVD a răspuns:

Mwahahaha eu am Dirig happy nu trebuie' sa-i luam flori big grin

| danutz24 a răspuns:

Niste flori albe 3laughing frumoase cred cu 15 lei.

| Ichigo523 explică:

Eu am luat un buchet cu 3 trandafiri si 1 frunza mare cu 25 ron si pana la scoala sa dezmembrat (angryX crying rolling on the floor

| A3tius a răspuns:

DIRRRRIGA noastra merita sa ma kak intr-o punga, sa i-o pun pe pres, sa-i dau foc, sa sun la usa, si dup-aia sa fug!laughing

| HarDDD a răspuns:

A pai eu nu am luat...Dar poti gasi un buchet de flori destul de frumos doar la 10lei sau 15lei cauta mai mult si nu cumpara garoafe bft!big grinbig grin