| lulugabi a întrebat:

Ati luat vrodata burta in >apa? doare?

5 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Glumesti? Poti sa te tavalesti pe jos de durere! Daca esti mai rezistent o sa te usture putin! Pe mine ma ustura!

| Bubutita a răspuns:

Ce burta in apa visezi?

| soloangel01 a răspuns:

Eu nu am dat cu burta.este un iaz in comuna mea si intri in el cu o vesta de salvare.am sarit de pe ceva in apa si am dat cu fata (pe burta aveam vesta) am mai dat odata dar nu cu burta ci cu barbatia...e naspa rau, rau de tot.winking

| Klaudiu214 a răspuns:

Da eu am avut (provocare)laughing sincer nu prea am simtit nimic.laughing ori nu am luat-o cum trebuierolling on the floor

| bcalex96 a răspuns:

Vai de mine nu ar fi durerea pe cat usturime atunci + ca te mai doare toata ziua sau chiar si a 2 a zi, dureros rau eu am alunecat de la 3 metri pe spate in apa, si doare si ustura ambele combinate nasol rau