| anonima4all a întrebat:

Ati vrea sa schimbati ceva la voi? va credeti perfecti?

25 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Nu sunt nici pe departe perfecta! Am invatat sa ma accept asa cum sunt.

mira
| mira a răspuns:

As adauga mai multa vointa, mai multa tenacitate, mai mult curaj si mai multa incredere in mine. Mira

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nimeni nu e perfect, insa eu nu vreau sa schimb nimic la mine.happy Imi place asa cum sunt.happy

| elena a răspuns:

Foarte multe. Nu ma cred perfecta...intrebarea a mai fost pusa...

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

O Doamne, de unde atata perfectiune! Dar, in functie de temperament, aptitudini, etc., unii dintre noi tind mai mult sau mai putin spre perfectiune. Si pana la urma cine stabileste ce este perfectiunea? E o notiune aleatorie pana la urma, fiecare individ raportandu-se in felul sau la aceasta.

| Annitu a răspuns:

Nimeni nu-i perfecthee hee

cu totii avem defecte!winking

| Annitu a răspuns:

De unde esti tukhey23?

cami
| cami a răspuns:

NObody's perfect..so da as vrea, totul.

mlm
| mlm a răspuns:

Poate ca sint un pic mai severa cu cei din jurul meu(cu cei din familie), dar citeodata este bine sa mai aplici si severitatea.Nu sintem perfecti, fiecare are micile sale defecte.

| borsec a răspuns:

Nu sunt perfecta, nu pot fi si nici nu vreau! Sunt multumita de mine si de tot ce sunt eu si nu as vrea sa schimb absolut nimic.

| dulshe a răspuns:

Nimeni nu e perfect si chiar as vrea sa schimb cv la mine numai k uneori e prea greu sa te dezobisnuiesti de un anumit obicei

| Diva a răspuns:

Eu as vrea sa fiu un pic mai calma cam asta as schimba la mine

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Omul nu a atins inca perfectiunea. Si e putin probabil sa o atinga vreodata. Prin urmare, om fiind, nu sunt perfect. Incerc tot timpul sa schimb cate ceva, sa invat si de la copii, sa imi imbogatesc cunostintele, sa renunt la anumite "chestiuni", sa fac anumite lucruri mai bine. E mult de discutat pe tema asta.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nimeni nu e perfect
decat dumnezeu
la mine un lucru pe care as vrea sa il schimb este sa nu mai fiu impulsivawinking

| Ben. a răspuns:

Departe de a fi perfect. in schimb am imbatranit si mi-e greu sa ma dezbar de unele naravuri...

| cristi a răspuns:

Am destule lucruri care as vrea sa le schimb la mine, unele probabil o sa reusesc in timp, dar altele probabil vor ramane doar un deziderat, un scop neatins si ma voi resemna la un moment dat.

| tukhey23 a răspuns:

Da, tara de origine.

| tukhey23 a răspuns:

Anna_fun_steaua:romania, tu?happy

| CriSslsa3 a răspuns:

Sincer, da, as vrea sa schimb ff. multe la mine.Nu.Eu nu ma cred perfecta, si cred ca nici un om nu e perfect.Cred ca fiecare om are cate un defect.Eu voi incerca sa ma schimb.

| greg a răspuns:

Da! As vrea sa fiu cu 10 cm, macar, mai inalt.La fel ca Anna, am invatat sa ma accept asa cum sunt.

| AllenTJ a răspuns:

Ce intrebare stupida, nimeni nu este perfect.
Sti scluptura fara maini ( am uitat cum se numeste ) vrea sa ne arate ca imperfectiunea este mult mai buna decat perfectiunea... OMFG

| sorana_1576 a răspuns:

Da, as vrea sa schimb felul meu de-a fi, deoarece sint foarte sensibila si ma consum foarte repede si de-aia m-am imbolnavit.As vrea sa fiu mai tare si sa nu mai pun tot la inima, dar nu pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt perfect... dar lucrez zi de zi ca sa ma perfectionez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind o sa vezi pe cineva perfect, sa mi-l arati si meie. Sint curios cum arata.

| Morphix a răspuns:

Nu sunt nici pe departe perfect as vrea sa schimb multe sa fiu mai comunicativ sa invat sa iubesc oamenii mai mult; sa fiu mai optimist